10.5 C
Tirana
Thursday, October 21, 2021
Ballina Lifestyle “Kujdes me shëndetin”, astrologe Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

“Kujdes me shëndetin”, astrologe Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

- Advertisement -

Më poshtë gjeni parashikimin e horoskopit për sot nga astrologe Meri:

Dashi
Ceshtjet familjare dhe ato te karrieres jane ne sy te ciklonit Merrni masa per te mos i fryre me shume zjarrit dhe nervozizmit qe eshte tashme shume i madh
Demi
Mund te perfshiheni ne Debate me njerez te afert dhe te beni ndonje levizje me pasoja te veshtira ligjore dhe kompromentuese qofte edhe ne ndonje udhetim apo takim me dike qe ju nervozon shume
Binjaket
Mund te ndodheni ne nje moment te rendesishem por edhe delikat ne fushen e marredhenieve Shikojini mire mundesite dhe perdorni llogjiken ne maksimum Kujdes ne martese
Gaforrja
Fale Marsit ne shenjen tuaj nuk po dini ku te coni energjine dhe nervat qe ju kane pushtuar Rendesi ka qe doni te beni nje te pabere por kesaj i dihet fillimi por jo fundi
Luani
Prapaskenat mund te rezultojne fatale dhe te krijone armiqesi te forta per ju Kujdes ne te njejten kohe me shendetin Dashuria eshte fati me i mire ne kete periudhe
Virgjeresha
Para se te merrni vendime dhe te veproni duhet te shikoni mire edhe perreth jush Nese nuk e zoteroni dot situaten mos u hidhni ne flake sepse ju nuk jeni nje Feniks dhe mund te jete fatale
Peshorja
Dikush qe bashkepunon me ju do krijoj situata shume nervoze rreth ambjentit tuaj Do ishte mire te largonit me elegance njerzit qejfprishur dhe te gatshem per sherr
Akrepi
Shume ngaterresa mund te sjellin nje gje te mire Kjo do te thote se e keqja i hap padashur rrugen nje miresie dhe mundesie te re per ju ne ekonomi dhe dashuri
Shigjetari
Eklips i zjarrte ne shenjen tuaj dhe shume optimist Ky optimizem ju bene pak te pakujdesshem ne mbajtjen e mundesive dhe ne berjen e gabimeve nga pakujdesia
Bricjapi
Do ndjeni nevojen e nje sqarimi qe mund tju coj deri ne debate te cilat nuk do kene me kthim mrapa dhe do ju lendojne edhe ju edhe te tjeret Kujdes RRegullat jane bere per tu thyer jo per ti mbrojtur
Ujori
Jeni ne fazen e njohjeve te reja dhe duket sikur bota ka ndaluar rreth jush dhe deshirave tuaja Mund te ndryshoni cdo gje dhe te afroni kedo qe ju duket interesant
Peshqit
Jeni ne nga shenjat qe nje ceshtje te rendesishme pune duhet ti shkoni deri ne fund Po keshtu mund te ndodh qe vete ceshtja tju coj juve deri ne fund

The post “Kujdes me shëndetin”, astrologe Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi appeared first on Zonë E Lirë.

- Advertisement -

Most Popular