10.5 C
Tirana
Thursday, October 21, 2021
Ballina Showbiz Do bëhen prindër? E fejuara e Shpat Kasapi flet për shtatzaninë

Do bëhen prindër? E fejuara e Shpat Kasapi flet për shtatzaninë

- Advertisement -

E fejuara e Shpat Kasapit, Selvija, bëri lajme së fundmi kur u pa në repartin e gjinekologjisë të një spitali.


Menjëherë u tha se ajo është në pritje të ëmbël. Së fundmi, Selvija është kontaktuar nga “Iconstyle” për të folur mbi këto lajme.


Ajo është shprehur se në repartin e gjinekologjisë ka qenë për një kontroll rutinë, duke thënë se nuk është shtatzanë por dëshira e saj dhe e Shpatit për të pasur fëmijë është shumë e madhe.

 

The post Do bëhen prindër? E fejuara e Shpat Kasapi flet për shtatzaninë appeared first on Zonë E Lirë.

- Advertisement -

Most Popular