10.5 C
Tirana
Thursday, October 21, 2021
Ballina Showbiz E mbajti të fshehtë shtatzaninë, këngëtarja e njohur bëhet nënë për herë...

E mbajti të fshehtë shtatzaninë, këngëtarja e njohur bëhet nënë për herë të parë

- Advertisement -

Këngëtarja dhe aktorja e njohur amerikane, Emmy Rossum, është bërë nënë për herë të parë pasi ajo dhe bashkëshorti i saj, Sam Esmail, janë bërë me një vajzë.


Lajmin e bukur e ka dhënë vet Emmy, përmes disa postimeve në Insagram. Ajo ka publikuar një foto ku shihet me barkun e rrumbullakosur, ndërsa mësohet se e ka lindur vajzën më 24 Maj.


“24 Maj 2021. Në mëngjesin e një të hënë me diell, në orën 8:13, ne mirëpritëm vajzën tonë në këtë botë”, ka shkruar ajo.
Emmy e kishte mbajtur të fshehtë lajmin e ëmbël dhe larg vëmendjes publike.

The post E mbajti të fshehtë shtatzaninë, këngëtarja e njohur bëhet nënë për herë të parë appeared first on Zonë E Lirë.

- Advertisement -

Most Popular