10.5 C
Tirana
Thursday, October 21, 2021
Ballina Showbiz “Jam zhgënjyer nga ai”, Sindi flet për Arjan Konomin

“Jam zhgënjyer nga ai”, Sindi flet për Arjan Konomin

- Advertisement -

Ish konkurrentja e “Përputhen”, Sindi, ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin “Jashtë loje”, ku ka folur edhe për marrëdhënien me opinonistin Arjan Konomin, me të cilin ka pasur disa debate.


Sindi u shpreh se dikur ka pasur shumë respekt për të, por ai e zhgënjeu gjatë rrugëtimit të saj në program.


“Jam zhgënjyer nga opinionisti. Kam pasur një respekt goxha të lartë për të. Ça ndodhi ndodhi dhe ne nuk arritëm kurrë të kishim rrugën tonë të përbashkët”, u shpreh ajo.
Më tej Sindi e konsideroi Konomin si një personazh negativ.

The post “Jam zhgënjyer nga ai”, Sindi flet për Arjan Konomin appeared first on Zonë E Lirë.

- Advertisement -

Most Popular