10.5 C
Tirana
Thursday, October 21, 2021
Ballina Lajme Vokshi: Memeceria, bindja e verbër dhe futja në rresht çojnë PD-në në...

Vokshi: Memeceria, bindja e verbër dhe futja në rresht çojnë PD-në në vdekje të sigurt

- Advertisement -

Deputetja Albana Vokshi ka reaguar menjëherë pas shkarkimit nga Lulzim Basha të Flamur Nokës nga pozicioni i Nënkryetarit të Komisionit Parlamentar të Sigurisë.

Vokshi thotë se liria dhe demokracia janë oksigjeni që mban gjallë PD-në.

Ndërsa shton se memecëria dhe futja në rresht e çojnë PD-në drejt një vdekje të sigurt.

Liria dhe demokracia e brendshme janë oksigjeni që mund të mbajnë në jetë PD-në.

Memeceria, bindja e verbër dhe futja në rrjesht janë asfiksim që e çon PD-në në një vdekje pa zhurmë por të sigurt”-shkruan Vokshi.

 

The post Vokshi: Memeceria, bindja e verbër dhe futja në rresht çojnë PD-në në vdekje të sigurt appeared first on Hashtag.al.

- Advertisement -

Most Popular