10.5 C
Tirana
Thursday, October 21, 2021
Ballina Sport Rifillon sfida, Reja bën dy zëvendësime

Rifillon sfida, Reja bën dy zëvendësime

- Advertisement -

Ka filluar sfida pas ndërprerjes së sfidës në minutën e 77.

Menjëherë me rifillimin e sfidës Edi Reja ka bërë dy zëvendësime duke larguar Baren dhe futur në lojë Çokën. Nga loja u largua edhe Roshi dhe në vendin e tij u fut Bajrami.

22:28: Shënon Polonia, tifozët gjuajnë me sende në fushë, ndërpritet ndeshja

Polonia ka tundur rrjetën e kuq e zinjve në minutën e 77.

Festa e lojtarëve polakë nën “hundën” e tifozëve të Shqipërisë ka sjellë reagimin e këtyre të fundit duke gjuajtur me sende të forta.

Arbitri kryesor duke parë këto episode ka ndërprerë sfidën dhe ka dërguar lojtarët në dhomat e zhveshjesh.

The post Rifillon sfida, Reja bën dy zëvendësime appeared first on Hashtag.al.

- Advertisement -

Most Popular