10.5 C
Tirana
Thursday, October 21, 2021
Ballina Sport Milani firmos me portierin 38-vjeçar

Milani firmos me portierin 38-vjeçar

- Advertisement -

Milani ka konfirmuar se ka nënshkruar kontratë me portierin Antonio Mirante.

38-vjeçari ka firmosur deri në verën e vitit 2022 dhe do të mbajë numrin 83.

Italiani do të jenë në garë me Tatarusanun për vendin e titullarit, pas lëndimit të Mike Maignanit, i që do të mungojë deri në dhjetor.

Mirante gjatë karrierës së tij ka veshur edhe fanellën e Crotones, Sienës, Juventusit, Sampdorias, Parmas, Bolonjas dhe Romës.

The post Milani firmos me portierin 38-vjeçar appeared first on Hashtag.al.

- Advertisement -

Most Popular