7.5 C
Tirana
Wednesday, December 1, 2021
Ballina Sport Man.United fiton me përmbysje, Juventusi i pamposhtur (Rezultatet në Ligën e Kampionëve)

Man.United fiton me përmbysje, Juventusi i pamposhtur (Rezultatet në Ligën e Kampionëve)

- Advertisement -

Manchester United ka fituar me përmbysje ndaj Atalantës në Ligën e Kampionëve.

Juventusi në këtë fazë të Ligës së Kampionëve është i pamposhtuar duke qenë i fokusuar vetëm te tre pikët.

Në sfidat e tjera Bayern Munich dhe Chelsea e patën fitoren të lehtë përballë kundërshtarëve të tyre.

Rezultatet:

The post Man.United fiton me përmbysje, Juventusi i pamposhtur (Rezultatet në Ligën e Kampionëve) appeared first on Hashtag.al.

- Advertisement -

Most Popular