7.5 C
Tirana
Wednesday, December 1, 2021

impakti.al

12593 POSTIME0 KOMENTET
http://impakti.al

Salianji: Berisha ka mbështetje në PD por ajo tregohet përmes institucioneve, data 11 është miting

Deputeti i PD-së Ervin Salianji deklaroi në Ora News se data 11 e cila është thirrur nga Berisha për Kuvend do jetë miting. Salianji pranoi...

Vdekja e 4 turistëve rusë në Qerret, Mjekësia Ligjore përcakton shkaqet fillestare: Në trupin e viktimave prania e monoksidit të karbonit 75%

Humbja e jetës së katër turistëve rusë, Sergei Burenkov, gruas së tij, vajzës dhe dhëndrit, në një hotel luksoz në zonën e Qerretit në...

Guterres: Ndalimi i udhëtimeve për shkak të Omicron i padrejtë dhe jo efektiv

Sekretari i Përgjithshëm i OKB-së, Antonio Guterres deklaroi më 1 dhjetor se vendosja e ndalimeve për udhëtime të cilat prekin shtete dhe rajone specifike,...

Del draft-opinioni i Komisionit të Venecias për zgjatjen e afateve të vettingut: Në përputhje me standardet evropiane

Komisioni i Venecias ka dalë me një draft-opinion mbi kërkesën e Partisë Socialiste për zgjatjen e mandatit të organeve të vettingut deri në vitin...

Balliu: Berisha është arma e shqiptarëve për rikthimin e pluralizmit

Ish-deputeti i PD-së, Klevis Balliu e ka cilësuar Sali Berishës si armën e shqiptarëve për të rikthyer pluralizmin. Balliu e bëri deklaratën ditën e sotme...

Kushi nxjerr udhëzimin: Ndalohet punësimi si mësues i personave që janë dënuar për vepra penale ndaj të miturve dhe që kanë lidhje me institucionet...

Ministrja e Arsimit dhe Sportit Evis Kushi pas rastit të Beratit ka nxjerrë udhëzimin që ndalon punësimin si mësues të personave që janë dënuar...

Kushi nxjerr udhëzimin: Ndalohet punësimi si mësues i personave që janë dënuar për vepra penale ndaj të miutërve dhe që kanë lidhje me institucionet...

Ministrja e Arsimit dhe Sportit Evis Kushi pas rastit të Beratit ka nxjerrë udhëzimin që ndalon punësimin si mësues të personave që janë dënuar...

Alec Baldwin: Nuk e tërhoqa unë këmbëzën që vrau Hutchins, dikush futi plumb të vërtetë në armë

Aktori Alec Baldwin ka mohuar se ka tërhequr këmbëzën e armës në xhirimet e filmit të tij ‘Rust’ në një intervistë të parë televizive...

Berberi në Fier bën gjest human, ofron prerje flokësh falas për ata që nuk kanë para

Një berber në Fier ka bërë një gjest human në biznesin e tij të vogël duke ofruar prerje flokësh falas për ata që nuk...

Borrell: Prishtina dhe Beogradi duhet t’i kthehen dialogut

Palët duhet të kthehen në tavolinën e bisedimeve, tha më 1 dhjetor Përfaqësuesi i Lartë i BE-së për Politikë të Jashtme, Josep Borrell, derisa...

TOP AUTHORS

12593 POSTIME0 KOMENTET
- Advertisment -

Most Read