10.5 C
Tirana
Thursday, October 21, 2021

impakti.al

10204 POSTIME0 KOMENTET
http://impakti.al

Lubonja: Banda në pushtet po përdor çdo mjet për mbajtjen e tij, të dhënat e 900 mijë shqiptarëve mjet elektoral në duart e PS-së

Analisti Fatos Lubonja e cilësoi si pjesë të veprimtarisë së një bande çështjen e pasjes nga ana e Partisë Socialiste të regjistrit të të...

Humbi jetën mes flakëve për të shpëtuar punonjësit e kolegët, Meta i jep “Dekoratën e Artë të Shqiponjës” Arjan Salës

Presidenti Meta ka vlerësuar me “Dekoratën e Artë të Shqiponjës” Arjan Salën, i cili humbi jetën para pak ditësh në zjarrin e rënë në...

Ministria e Infrastrukturës hap procedurën konkurruese për katër zona minerare

Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë njoftoi se për investitorët e interesuar në sektorin minerar tashmë janë katër zona të cilat do t’i kalojnë privatit...

Plagosja e dy policëve dhe e qytetarit në Mamurras, shqërohen 7 persona nga fisi i ish-deputetit

Forca të shumta policie e RENEA ka zbarkuar në Mamurras pas përplasjes me armë ku mbetën të plagosur dy efektivë policie dhe një kalimtar....

Të dhënat personale të 900 mijë qytetarëve në duart e PS-së, SPAK shkon në zyrat e Lapsi.al

Prokurorët e SPAK-ut kanë shkuar në zyrat e portalit Lapsi.al për të sekuestruar serverin e tij. Kjo lëvizje vjen pas publikimit të lajmit mbi ekzistencën...

Pentagoni krijon mikroçipin që zbulon Covid-19 nën lëkurë, po e eksperimenton te ushtarët

Studiuesit mjekësorë që punojnë për Pentagonin kanë pohuar se kanë krijuar një mikroçip që mund të identifikojë viruse si Covid-19 nëse janë nën lëkurën...

Kosova raporton 12 viktima e 494 raste të reja me Covid-19

12 persona kanë humbur jetën në Kosovë 24 orët e fundit lidhur me Covid-19 duke e çuar në 2008 numrin e viktimave që prej...

Floriana Garo: 25 prilli dita më kritike, qytetarët kanë rastin të ndryshojnë fatin e të ardhmen e tyre duke votuar PD-në

Zëdhënësja e fushatës së PD-së Floriana Garo deklaroi sot më 25 prill qytetarët e Shqipërisë kanë mundësinë të zgjedhin ardhmen e vendit. Ajo theksoi...

Kina kritikon ashpër Japoninë: Hedhja e ujit radioaktiv të Fukushimë në oqean, jashtëzakonisht e papërgjegjshme

Kina ka dënuar vendimin e qeverisë japoneze për të lëshuar ujë të ndotur me tritium nga termocentrali bërthamor i Fukushimës në oqean si të...

Të shtëna me armë në Mamurras, plagosen dy policë

Dy efektivë policie janë plagosur në Mamurras pas të shtënave me armë. Ata janë qëlluar në këmbë dhe janë jashtë rrezikut për jetën. I...

TOP AUTHORS

10204 POSTIME0 KOMENTET
- Advertisment -

Most Read