10.5 C
Tirana
Thursday, October 21, 2021
Ballina Politikë

Politikë

Basha prezanton planin për Artin: Teatrin Kombëtar do ta rindërtoj aty ku ishte, këto janë zgjedhjet më të rëndësishme në historinë e vendit

Kryetari i PD-së Lulzim Basha prezantoi sot Programin për Artin, Kulturën dhe Trashëgiminë. PAsi mori dhuratë një maket të Teatrit Kombëtar, Basha u zotua...

“Historia e aeroportit është shpikje”, Meta paralajmëron: Kam një lajm të zi për…

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka paralajmëruar se në ditët në vijim mund të shohim lojëra të tjera, sikurse edhe ajo historia e aeroportit,...

Ikën nga PS, Basha pret në zyrë dy ish funksionarët që i bashkohen PD në mes të fushatës

Dy zyrtare te PS, jane larguar nga kjo force politike duke iu bashkuar PD. Kjo force politike njoftoi se kryedemokrati Basha ka pritur ditën...

Gafat e Bashës në matematikë, Topalli: Po pati më shumë në dorë, mjerë ky vend

Jozefina Topalli këtë të hënë ishte e pranishme ne programin ‘Abc e Pasdites’ me moderatorin Ermal Peçi, ku përveç ndarjes së copëzave të jetës,...
- Advertisment -

TE NDRYSHME