10.5 C
Tirana
Thursday, October 21, 2021
Ballina Showbiz

Showbiz

Ledjana shpërthen ndaj Mevlanit pas ndarjes: “E vërteta është ndryshe”

Gjatë puntatës së fundit të “Përputhen”, Mevlani zbuloi se është ndarë nga Ledjana, e cila e ka bllokuar në çdo rrjet social pas disa...

“Më vjen keq që nuk ishte konkurrente”, ish konkurrenti i “Përputhen” shpreh pëlqimin për Bora Zemanin

Ish konkurrenti i “Përputhen”, Blerimi, ka qenë i ftuar në emisionin “Shqipëria live” ku ka bërë një deklaratë të papritur. Ai ka thënë se do...

Reperi i njohur baba për herë të shtatë, brenda gjashtë muajve u bë me 4 fëmijë

Reperi dhe moderatori amerikan, Nick Cannon, do të bëhet baba për herë të shtatë. Modelja Alyssa Scott është duke pritur një fëmijë. Ky është fëmija...

Publikohen pamjet e sherrit, momenti kur Atdheu hedh karrigen drejt Shqipes

Disa kohë më parë, Antonela deklaroi se Atdheu i kishte gjuajtur me karrige Shqipes gjatë një debati në “Përputhen Prime”. Kjo deklaratë u pohua edhe...

Dolën çift tre muaj më parë nga “Love Story”, çfarë po ndodh tani mes Saimirit dhe Merit

Sezoni i parë i spektaklit “Love Story” u përmbyll tre muaj më parë, ku Saimiri zgjodhi Merin si partneren e tij mes shumë vajzave...

“Kundër rregullave të Zotit nuk dalim dot”, e trishtë, Klea Huta humb njeriun e shtrenjtë nga Covid

Moderatorja e njohur shqiptare, Klea Huta, ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin “E ardhmja është vajzë”, ku ka rrëfyer se ka humbur...

“Ishte buxhet jo i vogël”, Anxhela Peristeri paguan vetë shpenzimet e performancës në Eurovision

Olti Curri, tekstshkruesi i këngës “Karma” me të cilën Anxhela Peristeri konkurroi në Eurovision, ka deklaruar se këngëtarja i ka mbuluar vetë shpenzimet e...

“Lavdi Zoti”, Landi i ‘West Side Family’ bëhet baba për herë të parë

Landi, këngëtari i grupit “West Side Family”, emri i vërtetë i të cilit është Roland Hysi, është bërë baba për herë të parë. Lajmin e ka...

Për herë të parë, Arbenita zbulon portretin e së bijës

Një muaj më parë, Fero dhe Arbenita u bënë prindër për herë të parë. Modelja solli në jetë një vajzë, e cila quhet Nina. Dyshja...

Nuk është më beqare, Shqipja e “Përputhen” flet për lidhjen e saj

Si shumë konkurrente të tjera, edhe Shqipja është kthyer në “Përputhen”. Por ajo që ka marrë më shumë vëmendje ka qenë deklarata e saj...

“Pas 15 vitesh vjen për herë të parë”, Rudina Dembacaj zbulon gjestin e papritur të Markut

Një nga çiftet më të komentuar të showbiz-it shqiptar janë Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku. Aktorja publikon shumë foto e video me partnerin e...

U kritikua për këngën, Ana Lleshi zbulon gabimin që ka ndodhur: Kënga nuk është…

Disa ditë më parë, ish konkurrentja e “Përputhen”, Ana Lleshi nxorri këngën e saj të parë me titull “Deal”, për të cilën ka pasur...
- Advertisment -

TE NDRYSHME